Bestuur

Het huidige bestuur bestaat sinds de Algemene Ledenvergadering van 27 januari 2019 uit de volgende forumleden:

Voorzitter : Herbert (voorzitter@fj-ownersclub.nl)

Secretaris: Wilbert (secretaris@fj-ownersclub.nl)

Penningmeester: Batman (penningmeester@fj-ownersclub.nl)

Ledenadministratie: Wackywabbit (ledenadministratie@fj-ownersclub.nl)

Algemeen bestuurslid: Jackson (jackson@fj-ownersclub.nl)

 

Uitlatingen van het bestuur op het forum, zijn herkenbaar aan posts die zijn gemaakt door het forumprofiel "Bestuur FJ Club". Emails die worden verzonden aan bestuur@fj-ownersclub.nl , worden door alle bestuursleden ontvangen.

 

 


Previous page: Clubinfo
Volgende pagina: Clubstatuten